Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Gospodar Brda!

Ići dole 
+3
[Z.L.I] | ^][^ImB{3}*mp3
Sh0keR
N!X
7 posters
AutorPoruka
N!X
Super Spamer
N!X


Broj poruka : 50
Godina : 31
Location : Uzice
Datum upisa : 08.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 12:15 pm

Dakle pravila su jednostavna: poshto sam ja prvi, ja sam gospodar brda, sledeci koji bude popostovao na ovoj temi mora da napishe kako me ubio, onesposobio tj kako mi je preoteo brdo, i da napishe "MOJE BRDO!", i onda je on gospodar brda, i onda opet neko sledeci napishe kako je preoteo brdo ovom iznad i napishe "MOJE BRDO!" itd... Mozda deluje bezveze ali na nekim forumima je dobra zezancija... Pa da pochnemo

Penjem se na vrh brda i sedam na tron!

MOJE BRDO!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freak-area.co.cc
Sh0keR
Site Admin
Site Admin
Sh0keR


Broj poruka : 72
Godina : 31
Location : Velika Srbija, Novi Sad
Datum upisa : 30.04.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:38 pm

Zatim ja se prisunjam sa awpom i dam ti head shot i skinem te sa trona!!! I uzviknem :

MOJE BRDO!
Nazad na vrh Ići dole
https://serbiacsarena.serbianforum.info ; http://ugc-team.forumot
N!X
Super Spamer
N!X


Broj poruka : 50
Godina : 31
Location : Uzice
Datum upisa : 08.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimePon Maj 12, 2008 6:36 pm

Ma loshe ti pucash al nema veze ja spawnujem o5 pridjem ti s'guza i zakoljem te ko prasence

MOJE BRDO HEHEHEH Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freak-area.co.cc
[Z.L.I] | ^][^ImB{3}*mp3
Super Spamer
[Z.L.I] | ^][^ImB{3}*mp3


Broj poruka : 48
Godina : 31
Location : Zajecar
Datum upisa : 09.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 1:14 am

zatim dodje timbe wadi m4a1 opali rafal pola te pogodi pola promasi,zatim wadi dezert i head sa zadnji metak hehe MOJE BRDO Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
DjoLe
Spamer



Broj poruka : 19
Datum upisa : 21.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 5:29 am

Ja dolazim na brdo i onda s ledja vadim noz i gadjam te u dupe timbe Very Happy:P i vicem MOJEEEEE BRRRDOOO !!!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
[Z.L.I] | ^][^ImB{3}*mp3
Super Spamer
[Z.L.I] | ^][^ImB{3}*mp3


Broj poruka : 48
Godina : 31
Location : Zajecar
Datum upisa : 09.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 6:31 pm

haahah djole zatim ja uradim raspawn ustekam se u zbun i cekam cekam cekam...i najzad kad si se wratio roknem te u oko i sa mikrofon se derem MOJE BRDOOOOO
Nazad na vrh Ići dole
peca
Super Spamer
peca


Broj poruka : 69
Godina : 30
Location : Kula
Datum upisa : 24.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeUto Maj 27, 2008 8:25 pm

HAHAHa zatim ja dodjem iz helijusa sa padobranom ti mi pridjes i odjednom uzmem noz i isecem te na delove kao ukras za jelku i uzviknem MOJEEE BRDOOO!!
Nazad na vrh Ići dole
DjoLe
Spamer



Broj poruka : 19
Datum upisa : 21.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 12:13 am

dodjem ja na brdo ...Vadim BAZOOKA:D i onda od pece nije ostao ni deo tela Very Happy I onda vadim swoju zastavicu Smile i zabodem je



I KAZEM MOJE BRDO !!!!
Nazad na vrh Ići dole
[Z.L.I] | ^][^ImB{3}*mp3
Super Spamer
[Z.L.I] | ^][^ImB{3}*mp3


Broj poruka : 48
Godina : 31
Location : Zajecar
Datum upisa : 09.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 7:07 am

zato se wraca timbe saw krwaw dati fen za kosu djoleta oduwam i kazem mOooojeeeeeEEE bRdOooo!!! Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
peca
Super Spamer
peca


Broj poruka : 69
Godina : 30
Location : Kula
Datum upisa : 24.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 10:46 am

Zatim ja dolazim i stavim u mobilni bOmBu i dam tebi ti nazoves kevu i samo bOOOm i kazem MOOOOOOJJJEEE BRDDDDOOOOO!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
sabo93
Pocetnik
sabo93


Broj poruka : 8
Godina : 31
Location : pancevo(kotez geto mesto sveto!!!) =)
Datum upisa : 28.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeČet Jun 05, 2008 3:16 pm

ne ljudi nije tu kraj..onda dodje moj burazer sa wh-om i prdne vam i onda ga ja prebijem i uzviknem
MOJE BRDO
Nazad na vrh Ići dole
peca
Super Spamer
peca


Broj poruka : 69
Godina : 30
Location : Kula
Datum upisa : 24.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeČet Jun 05, 2008 10:19 pm

Onda ja sa mojom nastavnicom njegoslavom iz matisa dodjem i ona vas sve ispicka!i ja je ubijem i kazem
MOJEEEEEE BRDDDDOOOOOO!!!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
DjoLe
Spamer



Broj poruka : 19
Datum upisa : 21.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeČet Jun 05, 2008 10:59 pm

Onda opet dolazim ja ,i usput sam poneo motornu cesteru rmmm....rmm.rmmm:twisted: i posle swe sto je ostalo od pece dao sam kokoskama i ribama da pojedu Very Happy:D:D tongue tongue hahahahahaha i vichem M O J E B R D O king king king
Nazad na vrh Ići dole
peca
Super Spamer
peca


Broj poruka : 69
Godina : 30
Location : Kula
Datum upisa : 24.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeČet Jun 05, 2008 11:59 pm

AAAA i onda ja prolazim i vidim malog djoleta i odem i uzmem makaze i napravim monitor od njega i prodam ga ciganu!!!Viknem MOJEEEEE BRDOOOOO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
-= Cvele | MaDaFaKa =-
Pocetnik
-= Cvele | MaDaFaKa =-


Broj poruka : 12
Godina : 32
Location : NBG Breeee!!!!!
Datum upisa : 07.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimePet Jun 06, 2008 12:10 am

I onda ja tamo kad ono medjutim ispadne mi kalash i izvucem nozitj i onako te zakoljem ko sisa sa djale Very Happy

MOJE BRDASHCE !!!! BRE!!! MADAFAKA KNIFE SKILL !!!
Nazad na vrh Ići dole
[Z.L.I] | ^][^ImB{3}*mp3
Super Spamer
[Z.L.I] | ^][^ImB{3}*mp3


Broj poruka : 48
Godina : 31
Location : Zajecar
Datum upisa : 09.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimePet Jun 06, 2008 12:46 am

zato dolazi timbe sa kokoskama i bacam na cweleta i one ga utepaju i derem se ko lud MOOOOOOJEEEEE BRDDDOOOOO!!!
Nazad na vrh Ići dole
DjoLe
Spamer



Broj poruka : 19
Datum upisa : 21.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimePet Jun 06, 2008 2:04 am

-= Cvele | MaDaFaKa =- ::
I onda ja tamo kad ono medjutim ispadne mi kalash i izvucem nozitj i onako te zakoljem ko sisa sa djale Very Happy

MOJE BRDASHCE !!!! BRE!!! MADAFAKA KNIFE SKILL !!!

Ma neznas ti da koljes al nema veze:D




onda dolazim ja sa valjkom ...i od timbeta naprawim hm...pljeskavicu timbeta :Di vicem MOJE BRDO
Nazad na vrh Ići dole
peca
Super Spamer
peca


Broj poruka : 69
Godina : 30
Location : Kula
Datum upisa : 24.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeSub Jun 07, 2008 11:37 pm

Onda ja dodjem i kazem vidi orao on se okrene ja vadim noz bacim ga i pogodim ga posred glave!!!I kazem MOJEEEE BRDOOOOO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sh0keR
Site Admin
Site Admin
Sh0keR


Broj poruka : 72
Godina : 31
Location : Velika Srbija, Novi Sad
Datum upisa : 30.04.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 1:00 am

Onda dodje shocker i shokira te , i viknem the world is mine Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://serbiacsarena.serbianforum.info ; http://ugc-team.forumot
peca
Super Spamer
peca


Broj poruka : 69
Godina : 30
Location : Kula
Datum upisa : 24.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 3:01 am

HAHAHA TO iz scarface-a ja sam tu igru skoro presao!ALi sam onda menjao komp pa jbg!Imam i taj film!!!!Onda ja dodjem i pobacam svoje cd-eove na tebe i iseckam te na 256 komada!!!!I VIknem MOJEEEEE BRDOOOOO!!!
Nazad na vrh Ići dole
-= Cvele | MaDaFaKa =-
Pocetnik
-= Cvele | MaDaFaKa =-


Broj poruka : 12
Godina : 32
Location : NBG Breeee!!!!!
Datum upisa : 07.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimePon Jun 09, 2008 6:10 pm

Onda ja dodjem peci i lupim mu shamar i on padne na mestu mrtav i kazem : MOJE MADAFAKING BRDOOO!!!
Nazad na vrh Ići dole
[Z.L.I] | ^][^ImB{3}*mp3
Super Spamer
[Z.L.I] | ^][^ImB{3}*mp3


Broj poruka : 48
Godina : 31
Location : Zajecar
Datum upisa : 09.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimePon Jun 09, 2008 6:22 pm

onda dolazi timbe udara cweleta sa tiganj on padne dead i lepo kazem moje BRDOO BREEEE!!!!
Nazad na vrh Ići dole
peca
Super Spamer
peca


Broj poruka : 69
Godina : 30
Location : Kula
Datum upisa : 24.05.2008

Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 12:45 am

Onda jan o5 dolecem u svemirskom brodu i razvalim te tako da se rasprsnes!!!!!!!!!I uzviknem MOJEEEE BRDOOOOO!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gospodar Brda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gospodar Brda!   Gospodar Brda! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gospodar Brda!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ostalo :: Off topic-
Skoči na: